art napisał(a):

|
Jak na górze E nie ma miejsc to nawet nieźle, pod uwagę trzeba brać, że dużo z E przeniosła się na A/B teraz, a to stali bywalcy, wiec może nie będzie tak tragicznie jak się kracze.
|
A dodajmy do tego też karnety. Tydzień-Dwa tygodnie temu podawali że sprzedano 8tys. Więc teraz na pewno jest 10+. Szkoda tylko że nie mamy żadnych informacji.