Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10018
Stary 11.02.2012, 10:58
art napisał(a):Wyświetl post
Jak na górze E nie ma miejsc to nawet nieźle, pod uwagę trzeba brać, że dużo z E przeniosła się na A/B teraz, a to stali bywalcy, wiec może nie będzie tak tragicznie jak się kracze.
A dodajmy do tego też karnety. Tydzień-Dwa tygodnie temu podawali że sprzedano 8tys. Więc teraz na pewno jest 10+. Szkoda tylko że nie mamy żadnych informacji.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując