Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
10014
11.02.2012, 00:58
Podstawowym problemem to jest brak sprzedaży internetowej
Sami sobie zdajecie sprawę ilu jest kibiców z poza Krakowa i dla nich to jest naprawdę wyczyn załatwić sobie 2 wolne terminy - na kupienie biletu a później obejrzenie meczu
allon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do allon
Znajdź inne posty napisane przez allon