|
Niestety prawda jest taka, że dział marketingu u nas działa dość słabo... Sam fakt, że jesteśmy mniejszym miastem niż Wawa i że mimo wszystko identyfikacja klubowa jest u nas bardziej wyraźna (nikt nie powie że w Wawie podział na Legię i Polonię jest podobny do krakowskiego) to mając taki potencjał jak drużyna Mistrza Polski + 1/16 Ligi Europy powinniśmy bez problemu sprzedać min. 20 tys biletów. Mówię tu o Standardzie Liege, a nie o sytuacji gdyby naszym rywalem był MU lub MC.
|