zgrybus napisał(a):

|
Jak szwagier leciał kupić bilety mówił że na górne E nie ma miejsc. Wiec wydaje mi się że jest już +10tys.
|
Jak na górze E nie ma miejsc to nawet nieźle, pod uwagę trzeba brać, że dużo z E przeniosła się na A/B teraz, a to stali bywalcy, wiec może nie będzie tak tragicznie jak się kracze.