Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10009
Stary 10.02.2012, 21:43
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Jak szwagier leciał kupić bilety mówił że na górne E nie ma miejsc. Wiec wydaje mi się że jest już +10tys.
Jak na górze E nie ma miejsc to nawet nieźle, pod uwagę trzeba brać, że dużo z E przeniosła się na A/B teraz, a to stali bywalcy, wiec może nie będzie tak tragicznie jak się kracze.
Odpowiedz cytując