|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#7686

10.02.2012, 21:22
|
Emil23 napisał(a): 
|
od której będą otwarte kasy w dniu meczu? bo nie mam możliwości kupić wcześniej, jako, że będę jechał specjalnie na ten mecz z północnej Wielkopolski.
|
Od godziny 11:00.
|
|