Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 10.02.2012, 21:18
Mi nie musisz tłumaczyć, dla mnie Wisła to coś najważniejszego, ale takich ludzi jest może z 1000 i bez sensu jest się pluć o takie rzeczy na forum, gdzie na mecze z tych co tu się udziela i wie najlepiej chodzi mniej niż połowa.

EOT2
Odpowiedz cytując