anthony09 napisał(a):

Pół roku bez Chaveza przeżyjemy, a za pół roku przyjdzie za niego Arek Głowacki prezentujący w sumie ten sam poziom
|
Nie obrażaj Arka.
Dopisek: Gdzie Rzym, a gdzie Krym

Chyba proste, że Chavez jest gorszy od Głowy. Gość jest w fatalnej formie a Ty go porównujesz z Arkiem, powodzenia

Btw, przypomniało mi się, że Marcelo uczył się od Arka, nie chce mi się teraz szukać, ale w którymś z wywiadów to wyraźnie zaznaczył. Np. taki Czekaj wyniósłby z tego sporo
