Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12302
Stary 10.02.2012, 17:27
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Pół roku bez Chaveza przeżyjemy, a za pół roku przyjdzie za niego Arek Głowacki prezentujący w sumie ten sam poziom
Nie obrażaj Arka.

Dopisek: Gdzie Rzym, a gdzie Krym Chyba proste, że Chavez jest gorszy od Głowy. Gość jest w fatalnej formie a Ty go porównujesz z Arkiem, powodzenia
Btw, przypomniało mi się, że Marcelo uczył się od Arka, nie chce mi się teraz szukać, ale w którymś z wywiadów to wyraźnie zaznaczył. Np. taki Czekaj wyniósłby z tego sporo
Ostatnio edytowane przez filemon : 10.02.2012 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując