Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15584
Stary 10.02.2012, 15:51
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Trzymajmy się "faktów", mamy jedno z najtańszych paliw w europie. hehe.
I jedne z najniższych w UE pensji. Ceny wielu artykułow (nawet żywność o elektronice nie wspomnę) są w UE niższe niż w Polsce. Bedziemy za to pracować najdłużej (67 lat,wiem Niemcy też, ale Francja np. do 62 lat) przy jednej z najniższych przecietnych zycia (Niemcy żyją średnio o prawie 6 lat dłużej, o Skandynawach nie ma co wspominać).

P.S. Ale , Aby żyło sie lepiej. Wszystkim