Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 10.02.2012, 11:45
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Dariook, nie kreuj się na forumowego ultrasa

PS: co do BC, to oczywiście, sporo błędów popełnionych zostało, sporo jest popełnionych i sporo będzie. Ale za to, gdzie teraz jesteśmy należy się mu szacunek, bo gdyby nie on, to Twoja religią jak to określiłeś byłaby jakaś Barcelona, czy inna Cracovia.

EOT
A to trzeba być ultrasem żeby mieć rację? Dla jednych Wisla to klub piłkarski, kolekcjoner medali i rozrywka w weekendy a dla innych to religia, barwy, znajomi, rodzina, miłość, wyjazdy,..

A już taki pomysł by kibicować barcelonie Czy parchom...! Sam bym na to nie wpadl.

Dla ciebie to kolejna opcja a mi juz sama nazwa ubliza. Na marginesie dodam że moja noga na R22 była wczesniej niż Cupiala plany wiec inaczej patrzę na ten dar!. Obeszło by się.

Na tym zakończmy tą jałowa dyskusję. Jeśli się pewnych podstaw nie rozumie to dyskusja mija się z celem.
Ciężko traktować kogoś poważnie gdy jeden idzie zjeść kielbaske a drugiego łączy z Wisła tyle samo co D.Szpakowskiego.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.02.2012 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując