Kocur napisał(a):

Że też w ogóle się rejestrowałeś na forum bydła. Że też chce Ci się pisać cokolwiek wśród takich ćwierćinteligentów bez wykształcenia i taktu jak my. 
Szacun.
Aaa - bez odbioru - nie odpisuj. Daruj sobie polemiki.
|
jeżeli twierdzisz że wszyscy kibice to bydło to zostawiam Twój pogląd do oceny przez innych.
ja stałem w barwach z innymi kibicami (wielu klubów), którzy nie przyjechali bić się z policją i szukać prowokacji, a przyszli po to aby z dumą i szacunkiem przejść w Marszu Niepodległości i pokazać, że są ludzie którym na tym zależy.