Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15573
Stary 10.02.2012, 11:42
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Że też w ogóle się rejestrowałeś na forum bydła. Że też chce Ci się pisać cokolwiek wśród takich ćwierćinteligentów bez wykształcenia i taktu jak my.

Szacun.


Aaa - bez odbioru - nie odpisuj. Daruj sobie polemiki.
jeżeli twierdzisz że wszyscy kibice to bydło to zostawiam Twój pogląd do oceny przez innych.

ja stałem w barwach z innymi kibicami (wielu klubów), którzy nie przyjechali bić się z policją i szukać prowokacji, a przyszli po to aby z dumą i szacunkiem przejść w Marszu Niepodległości i pokazać, że są ludzie którym na tym zależy.