Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3023
Stary 10.02.2012, 11:08
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Dyskusja była już jakiś czas temu, ale trochę ja odkopię

Wg mnie nie masz racji z tym, że Oknoplastowi nie opłaca sie reklama we Włoszech. I już nie chodzi o to, ilu tam będą mieć nowych klinetów dzięki temu.

Skupmy się na Polsce. Mam podobnie jak Ty w kwestii tego, że jak jakaś firma sponsoruje Legię, to chętniej sięgam po jej produkty (np. pije Królewskie, nawet w sytuacji, kiedy jakieś inne piwo smakuje mi trcohę bardziej). Więc rozumiem Twój tok myslenia, że nie kpusz ich okien. Ale jest jedno "ale" w całej sprawie. Oknoplast to firma celująca w klientów w całej Polsce (tak wnioskuję, bo nie raz i nie dwa widziałem okna tej marki w Warszawie). Wyobraź sobie teraz sytuację, że Oknoplast zaczyna sponsorować Wisłę. Wtedy kupiłbys ich okna. Ale ja np. już bym nie kupił. I wychodzi na "zero" dla firmy Oknoplast. Trzeba wziąć pod uwage równiez to, że kibiców Legii/ Lecha/ Korony/ Pogoni/ Arki/ Widzewa/ŁKSU/Górnika/Ruchu i wszystkich innych, którzy nie przepadają za Wisłą jest w sumie zdecydowanie więcej niz kibiców Wisły/Lechii/Śląska/Unii (wymieniłem zgody Wisły, bo dla ich fanów problemem nie byłoby kupienie okien, które sponsorują Wisłę - przynajmniej tak mi sie wydaje).

I teraz sobie wyobraź, niech fani innych klubów myslą tak jak Ty w kwestii sponsoringu. Czy Oknoplastowi opłacałoby sie bardziej sponsorowac Inter czy Wisłę w takiej sytuacji?
LOL, WY poważnie patrzycie kto kogo sponsoruje? Myślę, że w taki sposób to patrzy może z 10% kibiców, reszta ma to gdzieś, lub nawet nie wie, kto kogo sponsoruje...
Odpowiedz cytując