funkykoval napisał(a):

Szpeniu dawno CIę tutaj nie widziałęm, widzę że znowu przyszedłeś, tradycyjnie puściłeś śmierdzącego bąk i obraziłeś się na wszystkich, za to, że nie uwierzyli, że to nie Twoja sprawka.
Cytując powyższe stwierdzam, że jesteś Szpeniu gościem który przekłada na "swoje" poglądy skalkowane rodem wręcz z TVN i WYbGazety.
Jeżeli chcesz się przekonać jak to z wozem TVNu na MN było to zajrzyj na Nowym EKranie znajdziesz mnóstwo filmów z tej okazji. Może obraz do CIebie dotrze lepiej niźli słowo.
|
pip pierwsze nie mów mi jak to wyglądało, bo ja tam byłem osobiście, nie muszę oglądać filmików. Zresztą guz i rozcięta głowa mojej dziewczyny od kamienia rzuconego przez jakiegoś barana mi wystarczą.
o zmarłych mówi się albo dobrze, albo wcale. Radzę Wam nic nie mówić.
Arapaho napisał(a):

teściowa Marka, syna Jadzi, która w 1983 roku sprzedawała w spożywczaku i z którą kiedyś wymieniłam "Dzień dobry" powiedziała mi, że ten Donald Tusk to niemiec. Uwierzyłam jej, bo znam kobietę od lat.