Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15563
Stary 10.02.2012, 09:40
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Szpeniu dawno CIę tutaj nie widziałęm, widzę że znowu przyszedłeś, tradycyjnie puściłeś śmierdzącego bąk i obraziłeś się na wszystkich, za to, że nie uwierzyli, że to nie Twoja sprawka.

Cytując powyższe stwierdzam, że jesteś Szpeniu gościem który przekłada na "swoje" poglądy skalkowane rodem wręcz z TVN i WYbGazety.

Jeżeli chcesz się przekonać jak to z wozem TVNu na MN było to zajrzyj na Nowym EKranie znajdziesz mnóstwo filmów z tej okazji. Może obraz do CIebie dotrze lepiej niźli słowo.
pip pierwsze nie mów mi jak to wyglądało, bo ja tam byłem osobiście, nie muszę oglądać filmików. Zresztą guz i rozcięta głowa mojej dziewczyny od kamienia rzuconego przez jakiegoś barana mi wystarczą.

o zmarłych mówi się albo dobrze, albo wcale. Radzę Wam nic nie mówić.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Czy tak rozmawiali Rosjanie z kon Donkiem? http://niezalezna.pl/23165-pawel-pal...hu-przed-rosja
teściowa Marka, syna Jadzi, która w 1983 roku sprzedawała w spożywczaku i z którą kiedyś wymieniłam "Dzień dobry" powiedziała mi, że ten Donald Tusk to niemiec. Uwierzyłam jej, bo znam kobietę od lat.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 10.02.2012 o godz. 09:42.