|
Poglebiasz jakąś bezsensowna rozkminke o życiu, rodzinie, podróżach...
A gdzie ja napisałem że niczym innym się nie zajmuję tylko Wisłą? Gdzie napisalem że piłka jest najważniejsza rzeczą na świecie?
Do czego wogóle się ty odniosles? Bo nie widzę związku.
Kolego napisalem że Wisła jest dla wielu religią, wiec to chyba nie to samo co próbujesz przedstawić.
Jesli czytam że dla kogoś Wisła to tylko rozrywka, przestanie go Wisła interesować jak znudzi się mu futbol to wybacz... Uważam że pomylił miejsca.
Gdy czytam że ktoś nazywa pustymi wydmuszkami ludzi dla których Wisla to sens życia... Reaguje ! Bo obraża to osoby które są częścią historii Wisły jak i wielu oddanych Wiślaków.
Przeczytaj jeszcze raz , może zrozumiesz.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.02.2012 o godz. 09:47.
|