Bobek90 napisał(a):

Dariook
Pieprzysz glupoty. Tyle. Mam jutro egzamin, nie mam czasu na rozpisywanie, takze bede zwiezly. Nie, dla wiekszosci kibicow Wisla to nie religia. Wisla to rozrywka. Tyle. Punto caput. W momencie gdy przestaje mnie interesowac futbol przestaje mnie interesowac Wisla. Game over.
Co do B.Cupiala. Najlatwiej to wydawac cudze pieniadze, co Dariook? Jak takis madry to kup ten klub i wtedy pokaz jak wydawac. Ze jak, ze nie masz kasy? A, no i tu juz mamy zapewne odpowiedz na twoje rozterki. Nie miales nigdy takiej kasy, nie wyobrazasz sobie nawet tego, a gadasz o wydawaniu. Syn starszy od ojca, nie?
Ja osobiscie mam "pretensje" do B.Cupiala, ale nie o kase , a o... zarzadzanie. O polityka "na juz". itd.
------------------------------------------------
Klub pilkarski sensem zycia? Przeraza mnie takie myslenie. Czlowiek potrafi byc jednak pusty jak wydmuszka...
|
Za takie słowa pewnie większość forumowiczów wbije ci głęboko palca, tak dla rozrywki. Nawet nie ma nad czym tutaj sie rozwodzić bo udowodniłeś że to nie miejsce na twoje wypociny. Szukasz rozrywki? to idz do kulkolandu albo na koncert Bojsow.
Nie ogarniasz tego że WISŁA to nie tylko klub piłkarski. Nie wiem jak byś się tutaj produkował i wymądrzał to niestety ale wszystko to są tylko puste bzdety, dyrdymały, kogoś kto tak naprawdę nie ma pojęcia co jest bakcylem wszystkich tutaj zawartych dyskusji.
Bobek90 napisał(a):

|
Klub pilkarski sensem zycia? Przeraza mnie takie myślenie. Człowiek potrafi byc jednak pusty jak wydmuszka...
|
HENRYK REYMAN - Legenda, Historia, Wzór! Dla ciebie pusta wydmuszka!
To kim ty k.... jesteś? gdzie się tak bezbarwnie wychowałeś?
Na temat Wisły to ty się juz lepiej nie wypowiadaj. Nie zasługujesz na taką rozrywkę!