Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10004
Stary 10.02.2012, 00:00
blanco napisał(a):Wyświetl post
W ogóle nikt nie żyje tym meczem , wieczorem 14 grudnia wydawało się , że wszyscy "Wiślacy" nagli się obudzili , ale jak widać nie .
Po prostu mamy jedynie 15 tys. armię , a ,że nie ma sprzedaży internetowej to koneserom futbolu nie chce się iść na mrozie po bilety,albo jadą na narty , albo idą na imprezę , albo będzie im za zimno na stadionie albo cokolwiek...
Po za tym to rzeczywiście marketing u nas leży i kwiczy , SA powinna reklamować ten mecz wszędzie , nie tylko na Esce , billboardy na mieście to konieczność !

Jedyne czego K....A nie rozumiem , to dlaczego oni nie wprowadzają tej sprzedaży on-line . Przecież to śmieszny jak na Mistrza Polski wydatek , który zacznie generować potężne zyski .
Plakaty, które są na "okrąglakach" są niestety nagminnie zrywane , niszczone ( zarówno reklamujące karnety jak i mecz ).
Odpowiedz cytując