Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 09.02.2012, 23:59
Dariook
Pieprzysz glupoty. Tyle. Mam jutro egzamin, nie mam czasu na rozpisywanie, takze bede zwiezly. Nie, dla wiekszosci kibicow Wisla to nie religia. Wisla to rozrywka. Tyle. Punto caput. W momencie gdy przestaje mnie interesowac futbol przestaje mnie interesowac Wisla. Game over.

Co do B.Cupiala. Najlatwiej to wydawac cudze pieniadze, co Dariook? Jak takis madry to kup ten klub i wtedy pokaz jak wydawac. Ze jak, ze nie masz kasy? A, no i tu juz mamy zapewne odpowiedz na twoje rozterki. Nie miales nigdy takiej kasy, nie wyobrazasz sobie nawet tego, a gadasz o wydawaniu. Syn starszy od ojca, nie?
Ja osobiscie mam "pretensje" do B.Cupiala, ale nie o kase , a o... zarzadzanie. O polityka "na juz". itd.

------------------------------------------------
Klub pilkarski sensem zycia? Przeraza mnie takie myslenie. Czlowiek potrafi byc jednak pusty jak wydmuszka...
Odpowiedz cytując