|
Tez dziwie sie ze cicho sza o tym meczu
niewiem ile biletow poszlo,ale zaraz po losowaniu bylem pewny ze na tym meczu damy rade osiagnac 30 tys
dzis pukam sie za to po czole.....
1/16 ,fajny mecz a u nas jak gdyby nigdy nic
moze go nie ma
moze murzyn z Odense jednak nie trafil?
niewiem a moze nas kibicow satysfakcjonuje tylko final LE i to bylby jedyny mecz na ktorym ten stadion by sie zapelnil?
szlag czlowieka trafia
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.02.2012 o godz. 23:52.
|