Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10003
Stary 09.02.2012, 23:49
Tez dziwie sie ze cicho sza o tym meczu

niewiem ile biletow poszlo,ale zaraz po losowaniu bylem pewny ze na tym meczu damy rade osiagnac 30 tys

dzis pukam sie za to po czole.....

1/16 ,fajny mecz a u nas jak gdyby nigdy nic
moze go nie ma
moze murzyn z Odense jednak nie trafil?
niewiem a moze nas kibicow satysfakcjonuje tylko final LE i to bylby jedyny mecz na ktorym ten stadion by sie zapelnil?


szlag czlowieka trafia
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.02.2012 o godz. 23:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując