Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3021
Stary 09.02.2012, 21:52
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post

Reklama po prostu przestała się opłacać, nie dawała już takich korzyści i tyle. Po co wycofywać się z czegoś, co się opłacało?

I nikt mi nie wmówi, że kibice (wiadomo, że nie wszyscy) nie patrzą kto kogo sponsoruje. Dlaczego Królewskie tak trzyma się Legii?

Mam wrażenie, że przeceniasz ilość kibiców, dla których to, że dana firma sponsoruje nielubiany przez nich klub ma jakieś znaczenie.

Ilu jest takich ludzi, dla których rezygnują z takiego czy innego produktu? Pewnie jakiś promil w stosunku do ilości pozostałych klientów.

Właściciele bogatych przedsiębiorstw, jeżeli decydują się na finansowanie polskiego klubu, robią to dla kaprysu. Cupiał, Wojciechowski i Filipak kupili sobie po prostu drogie zabawki.
Ekstraklasa nie jest produktem, z którym ktoś chciałby się identyfikować biorąc pod uwagę czysto biznesowy aspekt. Polska piłka ma fatalną markę i dopóki się to nie zmieni, to nie spodziewałbym się, że sponsoring przybierze taki kształt jak na zachodzie.
Odpowiedz cytując