Dariook napisał(a):

|
Nie da się ukryć, na biznesie to on się zna. Wlasciciel klubu pilkarskiego jednak z niego marny.
|
no pewnie... lepiej byłoby gdyby Cupiał udzielił darowizny Wisle w wysokosci 100mln zł, Wisła zapłaciła od tego drakoński podatek, jej zarząd i rózne przytulasy roztrwoniły kasę na głupie transfery... i prowizje od transferów.
Biznesmen byłby z niego kiepski, ale własciciel klubu piłkarskiego zajebisty