Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 09.02.2012, 21:50
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie da się ukryć, na biznesie to on się zna. Wlasciciel klubu pilkarskiego jednak z niego marny.
no pewnie... lepiej byłoby gdyby Cupiał udzielił darowizny Wisle w wysokosci 100mln zł, Wisła zapłaciła od tego drakoński podatek, jej zarząd i rózne przytulasy roztrwoniły kasę na głupie transfery... i prowizje od transferów.
Biznesmen byłby z niego kiepski, ale własciciel klubu piłkarskiego zajebisty
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując