Witam, mam następujące pytanie-czy ktoś z Was albo z Waszych znajomych jest, albo był stewardem na stadionie Wisły lub innego klubu?
Jeżeli tak to jakie opinie macie co do tej pracy? Bo zastanawiam się czy nie spróbować się zapisać, a że jestem zielony w temacie to poproszę o jakieś uwagi
