Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1245
Stary 09.02.2012, 20:00
Seat Leon np,sąsiad ma z silnikiem 1.4 benzyna plus gaz,kilka razy w roku jeździ nim do Włoch i nie miał z nim większych problemów. Jeżeli nie musisz mieć aż tak dużego samochodu to mogę polecić Renault Clio mimo różnych opinii,ojciec kupił takie również z benzynowym silnikiem 1.4 i jest bardzo zadowolony mimo że rocznik 2004,ale trafił na zadbany egzemplarz w którym nie miał żadnej poważnej awarii.
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 09.02.2012 o godz. 20:08.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując