Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
kuba_cf
Member
Od: 10.2007
Skąd: Jaworzno
Offline
#
1495
09.02.2012, 19:56
Piqa
napisał(a):
Kumpel mi mówił, że już nie ma, a nigdzie nie mogłem o tym znaleźć informacji dla tego wolałem się upewnić
Wczoraj były
kuba_cf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba_cf
Znajdź inne posty napisane przez kuba_cf