Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 09.02.2012, 19:52
Nie bawcie się w ABW, tylko kto nie ma karnetu zapieprza po niego, a przy okazji kupuje bilet na Liege. Nie braknie nikomu! Ja też się dopiero zbieram, ostatnio choroba zmogła, ale w weekend na pewno zainwestuję w piękną (mam nadzieję) wiosnę na Reymonta 22
Odpowiedz cytując