Nie bawcie się w ABW, tylko kto nie ma karnetu zapieprza po niego, a przy okazji kupuje bilet na Liege.

Nie braknie nikomu! Ja też się dopiero zbieram, ostatnio choroba zmogła, ale w weekend na pewno zainwestuję w piękną (mam nadzieję) wiosnę na Reymonta 22
