Wyświetl pojedynczy post
Citizen
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4131
Stary 09.02.2012, 19:48
Witam, Mam Do Sprzedania Szalik Polski. Pasiak.
Szalik jest nowy, nie był noszony itp. Itd.
cena 25 zł
Zdjęcia:
http://i42.tinypic.com/2eek4fm.jpg
http://i43.tinypic.com/157luop.jpg
http://i41.tinypic.com/w9vfjr.jpg
pisac na pw.
Odpowiedz cytując