Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Citizen
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
4131
09.02.2012, 19:48
Witam, Mam Do Sprzedania Szalik Polski. Pasiak.
Szalik jest nowy, nie był noszony itp. Itd.
cena 25 zł
Zdjęcia:
http://i42.tinypic.com/2eek4fm.jpg
http://i43.tinypic.com/157luop.jpg
http://i41.tinypic.com/w9vfjr.jpg
pisac na pw.
Citizen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Citizen
Znajdź inne posty napisane przez Citizen