Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
Od: 08.2007
Offline
#
3018
09.02.2012, 18:28
gdsmk
napisał(a):
Czy w Warszawie nie spadla juz moze przypadkiem sprzedaz koktajli Herbalife? ma ktos info?
Nie spadnie, to nie ta nisza rynkowa. Produkty Herbalife biora ludzie powazni a nie jakies wielkopolskie/mazowieckie opoje
Joke
Seb@.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Seb@.
Znajdź inne posty napisane przez Seb@.