Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3018
Stary 09.02.2012, 18:28
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Czy w Warszawie nie spadla juz moze przypadkiem sprzedaz koktajli Herbalife? ma ktos info?
Nie spadnie, to nie ta nisza rynkowa. Produkty Herbalife biora ludzie powazni a nie jakies wielkopolskie/mazowieckie opoje

Joke
Odpowiedz cytując