Szpen napisał(a):

|
durniem i małym polaczkiem jesteś jak ten wyżej. Szkoda z Wami dyskutować. Bez odbioru.
|
Durnotą wykazałes się Ty pisząc, że Szymborska była ważna dla Polaków. Dla których? Możemy sobie odpuścić jest prokomunistyczne wiersze. No proszę dla których. Większość Polaków pewnie nie byłaby w stanie wymienić jednego tytułu tej poetki. Może jej profil na facebook'u ma dużo klikniętych "lubię to" i na tej podstawie opierałeś swoje poglądy.
Poza tym widzę, że nawet nie potrafisz bezstronnie ocenić systemu komunistycznego i jego wpływu na dzieje Polski. Ja Tobie mówię o faktach: komuniści zabili wielu Polaków, zwłaszcza tych o poglądach pro polskich. Ty nie masz argumentów.