Wyświetl pojedynczy post
Piqa
Junior Member
 
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1487
Stary 09.02.2012, 17:44
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ukradli...

Tak są bilety na sektor C, nigdzie nie ma informacji że się skończyły.
Kumpel mi mówił, że już nie ma, a nigdzie nie mogłem o tym znaleźć informacji dla tego wolałem się upewnić
Odpowiedz cytując