Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Piqa
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
1487
09.02.2012, 17:44
WISŁAZWE
napisał(a):
Nie ma ukradli...
Tak są bilety na sektor C, nigdzie nie ma informacji że się skończyły.
Kumpel mi mówił, że już nie ma, a nigdzie nie mogłem o tym znaleźć informacji dla tego wolałem się upewnić
Piqa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piqa
Znajdź inne posty napisane przez Piqa