-S- napisał(a):

|
Ważni to byli Polacy zamordowani przez komunistów. To, że ktoś umarł to nie znaczy, że powinniśmy go rozgrzeszyć za pochwalanie totalitarnego ustroju.
|
durniem i małym polaczkiem jesteś jak ten wyżej. Szkoda z Wami dyskutować. Bez odbioru.