Kocur napisał(a):

Ekonomiczne ma wiele pojęć. Ma mało palić czy mieć tanie części i serwis.
Przede wszystkim - ropa czy benzyna?
|
Byłoby dobrze, gdyby miał zarówno małe spalanie, jak i tanie części/serwis
Ostatnio jeździłem samochodem w dieslu, zastanawiam się właśnie, czy nie przerzucić się na benzynę... Wiem, że to kwestia 'gustu', ale według Ciebie przy aktualnych cenach ropy opłaca kupić się diesla?