Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 09.02.2012, 16:16
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ekonomiczne ma wiele pojęć. Ma mało palić czy mieć tanie części i serwis.

Przede wszystkim - ropa czy benzyna?
Byłoby dobrze, gdyby miał zarówno małe spalanie, jak i tanie części/serwis

Ostatnio jeździłem samochodem w dieslu, zastanawiam się właśnie, czy nie przerzucić się na benzynę... Wiem, że to kwestia 'gustu', ale według Ciebie przy aktualnych cenach ropy opłaca kupić się diesla?
Odpowiedz cytując