Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3016
Stary 09.02.2012, 16:08
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Voin owszem, że dostaną tyle pieniędzy co mają zapisane w kontrakcie. Ale jednak kontrakt jest podpisywany na jakis okres. Po tym okresie lub nawet w trakcie jego trwania firma sprawdza, analizuje czy dzięki takiej reklamie jej zyski poszły w górę czy też w dół. Tak jak ktos wyżej wspomniał, Tyskie wycofało się z Wisły przede wszystkim dlatego, że w Wielkopolsce byli tym wzburzeni i bojkotowali ich piwo. Sam nie piłem piwa Tyskiego przez ten okres czasu OT
Chłopie, nie pisz bzdur, bo aż żal tego czytać.Tyskie rozwiązało umowę, ponieważ nie było zadowolone z wyników sportowych (8 miejsce w lidze), a nie jakimś smiesznym bojkotem.Rozmawiałem z bardzo wiarygodną osobą z kampani piwowarskiej, więc wiem.Zresztą, nie trzeba być geniuszem to wydedukować.A Oknoplast jest jednym z największym producentów tego typu w tej częsci Europy i wciąż poszerzają swój rynek.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 09.02.2012 o godz. 16:10.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując