ToTylkoJa napisał(a):

Voin owszem, że dostaną tyle pieniędzy co mają zapisane w kontrakcie. Ale jednak kontrakt jest podpisywany na jakis okres. Po tym okresie lub nawet w trakcie jego trwania firma sprawdza, analizuje czy dzięki takiej reklamie jej zyski poszły w górę czy też w dół. Tak jak ktos wyżej wspomniał, Tyskie wycofało się z Wisły przede wszystkim dlatego, że w Wielkopolsce byli tym wzburzeni i bojkotowali ich piwo. Sam nie piłem piwa Tyskiego przez ten okres czasu OT
|
Chłopie, nie pisz bzdur, bo aż żal tego czytać.Tyskie rozwiązało umowę, ponieważ nie było zadowolone z wyników sportowych (8 miejsce w lidze), a nie jakimś smiesznym bojkotem.Rozmawiałem z bardzo wiarygodną osobą z kampani piwowarskiej, więc wiem.Zresztą, nie trzeba być geniuszem to wydedukować.A Oknoplast jest jednym z największym producentów tego typu w tej częsci Europy i wciąż poszerzają swój rynek.