|
8 lat za zabójstwo to sprawiedliwość? a to, że już ma 89 lat jest mało istotne.
apropo 2 lat za Stan Wojenny i słynnego ,,odpierd olcie się od generała" przypomniała mi się dwulicowość GW, która do dziś nie odpier doliła się od Pinocheta. Różnica między nimi jest taka, że Pinochet zrobił coś dobrego dla swego kraju, a Jaruzel? co zrobił dobrego dla Polski?
Powód: jaruzel
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 09.02.2012 o godz. 15:53.
|