Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15549
Stary 09.02.2012, 14:20
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Samochodów ABW na Rynku chyba z 15 - plus drugie tyle policji. Miazga jakaś.

Jeszcze p...dy cholerne jeżdżą po płycie Rynku i trąbią na ludzi - szczyt chamstwa

Przyuważcie kiedyś jaką ochronę ma reżimowa TVN w Krakowie. Ostatnio nawet w centrum miasta gdzie kręcą jakiś film albo program mają zawsze ogon w postaci dwóch radiowozów. A koszt ? z pieniedzy podatników. Ważne żeby czuli się bezpiecznie i ślinili się dalej nt. Słońca Peru i jego pomagierów.

P.S. Ma ktoś jakąś stronę z wierszykami Szymborskiej sławiącej Stalina, Lenina, pionierów itp. bo chcę podać jednemu niedowiarkowi wychowanemu na GW.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 09.02.2012 o godz. 14:27.