Kocur napisał(a):

Samochodów ABW na Rynku chyba z 15 - plus drugie tyle policji. Miazga jakaś.
Jeszcze p...dy cholerne jeżdżą po płycie Rynku i trąbią na ludzi - szczyt chamstwa
|
Przyuważcie kiedyś jaką ochronę ma reżimowa TVN w Krakowie. Ostatnio nawet w centrum miasta gdzie kręcą jakiś film albo program mają zawsze ogon w postaci dwóch radiowozów. A koszt ? z pieniedzy podatników. Ważne żeby czuli się bezpiecznie i ślinili się dalej nt. Słońca Peru i jego pomagierów.
P.S. Ma ktoś jakąś stronę z wierszykami Szymborskiej sławiącej Stalina, Lenina, pionierów itp. bo chcę podać jednemu niedowiarkowi wychowanemu na GW.