Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3013
Stary 09.02.2012, 14:14
Voin owszem, że dostaną tyle pieniędzy co mają zapisane w kontrakcie. Ale jednak kontrakt jest podpisywany na jakis okres. Po tym okresie lub nawet w trakcie jego trwania firma sprawdza, analizuje czy dzięki takiej reklamie jej zyski poszły w górę czy też w dół. Tak jak ktos wyżej wspomniał, Tyskie wycofało się z Wisły przede wszystkim dlatego, że w Wielkopolsce byli tym wzburzeni i bojkotowali ich piwo. Sam nie piłem piwa Tyskiego przez ten okres czasu OT
Odpowiedz cytując