To zależy od człowieka - ja mam 2 koszule S.Oliver (Lech), piję Pepsi (Legia), biorę udział w WOŚP (Ruch) i mi to nie przeszkadza. Bo wiem, że tak czy siak klub dostanie tyle kasy ile ma w kontrakcie a nie że jest to zależne od tego ile produktów tej firmy ludzie kupią. W ogóle nie patrze przy kupowaniu kogo sponsorem może być ta firma, patrzę na jakość produktów i czy mi pasują.
Kończąc OT -
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...biala_gwiazde/ już oficjalnie. Trochę naciągane te wypowiedzi.