Kocur napisał(a):

Samochodów ABW na Rynku chyba z 15 - plus drugie tyle policji. Miazga jakaś.
Jeszcze p...dy cholerne jeżdżą po płycie Rynku i trąbią na ludzi - szczyt chamstwa
|
A klatki są ? I płoty ?
Policja nie ma problemów z zapewnieniem bezpieczeństwa pasażerom samochodów na warszawskich blachach?
Z łącznością wszystko w porządku ?