kamikaze napisał(a):

|
W Krakowie szopka z pogrzebem tej komunistki, obchody jakby była naprawdę jakąś bohaterką. Ciekawe czy podadzą chociaż ile pieniędzy nas kosztowało to widowisko.
|
Samochodów ABW na Rynku chyba z 15 - plus drugie tyle policji. Miazga jakaś.
Jeszcze p...dy cholerne jeżdżą po płycie Rynku i trąbią na ludzi - szczyt chamstwa
