Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15547
Stary 09.02.2012, 13:01
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
W Krakowie szopka z pogrzebem tej komunistki, obchody jakby była naprawdę jakąś bohaterką. Ciekawe czy podadzą chociaż ile pieniędzy nas kosztowało to widowisko.

Samochodów ABW na Rynku chyba z 15 - plus drugie tyle policji. Miazga jakaś.

Jeszcze p...dy cholerne jeżdżą po płycie Rynku i trąbią na ludzi - szczyt chamstwa
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE