Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3008
Stary 09.02.2012, 12:35
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie może być tak iż wchodzi sponsor do klubu i nie płaci. Może to być gotówka ale i mogą to też być rzeczy w naturze czyli np. wspomniane odzywki. Myślę ze na tym nie 'stracimy' skoro wchodzimy w taki 'układ'.
Dobrze to nazwałes, wtedy to jest układ a nie sponsoring.
Oknoplast też mógłby zaoferować wymianę okien wszystkim pracownikom Interu...
Odpowiedz cytując