Lukasz napisał(a):

Nie może być tak iż wchodzi sponsor do klubu i nie płaci. Może to być gotówka ale i mogą to też być rzeczy w naturze czyli np. wspomniane odzywki. Myślę ze na tym nie 'stracimy' skoro wchodzimy w taki 'układ'.
|
Dobrze to nazwałes, wtedy to jest układ a nie sponsoring.
Oknoplast też mógłby zaoferować wymianę okien wszystkim pracownikom Interu...