Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
9993
09.02.2012, 12:01
A od jupiterów, zamkniętej bryły obecności 20tys ludzi i ogrzewanej murawy ta temperatura nie wskoczy z 6stopni do góry?
WISŁA KRAKOW........
kuba7k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba7k
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba7k!
Znajdź inne posty napisane przez kuba7k