Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15542
Stary 09.02.2012, 10:03
Może być dużo gorzej. Mianowicie wygrana w przyszłych wyborach Palikota i drugie miejsce PO. Dramat...i to bez żartów. Jak szybko się tego tumana Paliktoa nie wykopie z polityki to może być niebezpiecznie. Lepper dla yntelygencji ynternetowo maryhuaninowej.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !