|
Może być dużo gorzej. Mianowicie wygrana w przyszłych wyborach Palikota i drugie miejsce PO. Dramat...i to bez żartów. Jak szybko się tego tumana Paliktoa nie wykopie z polityki to może być niebezpiecznie. Lepper dla yntelygencji ynternetowo maryhuaninowej.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

|