JEDREK76 napisał(a):

Zawsze uważałem, że ludzie jak najbardziej powinni dostawać premię i to jak najwyższą,ale tylko tacy którzy ciężko pracują i im się należy. Przecież ten przypadek nie jest odosobniony. Ręka ręke myje pamiętajcie. To oni są wybierani przez nas i to oni rozporządzają naszymi pieniędzmi... niestety. Jest coraz gorzej i obawiam się, że będzie gorzej i trzeba się przygotować bo ciężkie czasy dopiero nadchodzą
