Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15541
Stary 09.02.2012, 09:51
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
W ramach ciekawostek po niedojszłym Superpucharze, jak to jaśnie oświecona Bufetowa zarządza Warszawą
http://fakty.interia.pl/polska/news/...-waltz,1757293
Zawsze uważałem, że ludzie jak najbardziej powinni dostawać premię i to jak najwyższą,ale tylko tacy którzy ciężko pracują i im się należy. Przecież ten przypadek nie jest odosobniony. Ręka ręke myje pamiętajcie. To oni są wybierani przez nas i to oni rozporządzają naszymi pieniędzmi... niestety. Jest coraz gorzej i obawiam się, że będzie gorzej i trzeba się przygotować bo ciężkie czasy dopiero nadchodzą
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."