Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
ukasek
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
1466
09.02.2012, 03:52
A ja mam pytanie na temat basenu.
gdzie w Hucie jest jakis fajny w przystepnej cenie basen by poplywac? nie jakis Park Wodny tylko taki typowo do pływania?
ukasek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ukasek
Znajdź inne posty napisane przez ukasek