Wyświetl pojedynczy post
ukasek
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 09.02.2012, 03:52
A ja mam pytanie na temat basenu.
gdzie w Hucie jest jakis fajny w przystepnej cenie basen by poplywac? nie jakis Park Wodny tylko taki typowo do pływania?
Odpowiedz cytując