Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1465
Stary 09.02.2012, 03:38
Takie pytanie laika. Od 1,5msc chodzę na siłkę. Jestem po trening ogólnorozwojowym (ćwiczyłem miesiąc), teraz mam rozpisany plan na poszczególne partie i chodzę co 2 dni ćwicząc: klata+biceps, plecy+triceps, barki+nogi. Trener chce mi wcisnąć gainera i białko. Mam to jeść codziennie, gainer zaraz po treningu, a białko przed snem. Stąd moje pytanie - mam to brać? Pytam bo to jest jego prywatny biznes, więc wiadomo że wciśnie cokolwiek żeby zarobić.
Nie mam jakiejś specjalnej diety. Jem 4-5 posiłków dziennie złożonych z: serów, jaj, mleka, płatków kukurydzianych, bananów, pomidorów, ryb, ryżu, kurczaków, indyków, jogurtów naturalnych, 0 słodyczy, 0 fast foodów.
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 12.02.2012 o godz. 02:37.
Odpowiedz cytując