Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.02.2012, 02:57
Celem każdej drużyny, walczącej w naszej lidze o mistrzostwo powinien być awans do LM.
By osiągnąć ten cel w parze z wynikami powinna iść polityka klubu. Niestety u nas wszystko wygląda z goła inaczej. Zawsze dużo gadania, paplania i obietnic a jak przychodzi co do czego to każdy wzrusza ramionami i oczyszcza sumienie, przywołuje się polską niemoc jako usprawiedliwienie i ogłasza walkę w LE.
Po każdych nieudanych eliminacjach powinno się wyciągnąć wnioski i naprawić popełnione błędy. A nie jak obecnie, podniecać się do bólu występami w LE.
Liga Mistrzów PRIMO, LE tylko rozgrywki pocieszenia ... niestety ale obecnie myślenie klubów wygląda inaczej.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 09.02.2012 o godz. 09:42.
Odpowiedz cytując