|
Panowie,ale o co ten krzyk? Stadion otwarty? Otwarty. Fajerwerki były? Były. TVN z kamerą dzień na żywo relacjonował? Relacjonował. Poszło w Polskę , fakt medialny odnotowany- jedziemy dalej.
Stadion stoi- to ,że tłum rozszalałych kiboli bandytów jeździ jak zwierzęta za swoimi drużynami ( kto to wymyślił? ) to już nie wina Tuska ,a myślę ,że media wspólnie będą wtórować ,że decyzja jest słuszna.
Nie ma co ryzykować ofiar śmiertelnych jakie byłyby pewne po zamieszkach na ulicach Warszawy i na stadionie. Wiadomo jest ,że najpierw byśmy rzucili się na kobiety i dzieci, ale jako stary wyjazdowicz wiem ,że starców też nie oszczędzamy.
I jak jeszcze raz takie drużyny zostaną wybrane do grania o Superpuchar to minister Mucha rozjebie ten cały PZPN i poprosi o komisje śledczą.
I cytując klasyka " od...od..od...odpie...od.......cie się od Tuska"
Ostatnio edytowane przez slaskWKSslask : 08.02.2012 o godz. 23:46.
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

|