Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4099
Stary 08.02.2012, 23:17
@Blaszczu16 - Tak, to byla prawda. Olisadebe nawet byl juz w Gdansku, zagral w jednym sparingu ale z tego co pamietam to mial jakies problemy z kolanami czy cos? Cos w tym stylu bylo ale dokladnie nie pamietam
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Odpowiedz cytując