Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9992
Stary 08.02.2012, 19:55
Panowie troszkę, temat o meczach Wisły w LE zszedł na temat biletów, rozumiem że jest pewna zależność to normalne ale zdecydowałem się przenieść waszą dyskusję do odpowiedniego tematu - Bilety
Odpowiedz cytując