|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#9992

08.02.2012, 19:55
|
Panowie troszkę, temat o meczach Wisły w LE zszedł na temat biletów, rozumiem że jest pewna zależność to normalne ale zdecydowałem się przenieść waszą dyskusję do odpowiedniego tematu - Bilety
|
|