Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
nolek
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
9991
08.02.2012, 19:41
Witam jedzie ktoś może z okolic rzeszowa na mecz ze standardem w Krakowie? i ma wolne miejsce? albo pociagiem? Bylbym chetny bo nas jest 6 i do jednego auta sie nie zabierzemy.
nolek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nolek
Znajdź inne posty napisane przez nolek