Wyświetl pojedynczy post
nolek
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9991
Stary 08.02.2012, 19:41
Witam jedzie ktoś może z okolic rzeszowa na mecz ze standardem w Krakowie? i ma wolne miejsce? albo pociagiem? Bylbym chetny bo nas jest 6 i do jednego auta sie nie zabierzemy.
Odpowiedz cytując