Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18513
Stary 08.02.2012, 18:32
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A kto powiedział, że liczył tylko okres gry w Wiśle? U nas nie strzelił na wiosne 8 bramek więc od razu widać, że liczył również okres gry w Beer Szewie.
Jak można to porównywać do Radovicia, który grał w jednym klubie, w jednej lidze przez ten cały czas?!
Gdyby Radović poszedł do np. Wigan to spadłyby mu statystyki, zaś z kolei gdyby przyszedł do nas Messi to statystyki by miał niemożliwe do pobicia. Ponadto polecam termin "aklimatyzacja".

nie załamuj mnie...
myślałem, że nie strzelę ignorem, ale tych bezrozumnych bzdur jakie wypisujesz już się nie da czytać. To nie jest kwestia bycia wykształconym czy posiadania dostępu do specjalnych danych. To jest kwestia myślenia. Włącz je, bo razi niczym innym jak głupotą. Dołączasz do elitarnego grona pokemonów i innych pt "Chciałbym żeby Wisła spadła z ligi".
Odpowiedz cytując