markowywislak napisał(a):

|
wiem że temat wałkowany był ale pytanko: Moge kupić bilet koledze(posiada KK)?czy kolega musi być osobiście?
|
Misiek570 napisał(a):

|
Możesz mu kupić ale musisz teoretycznie musisz mieć jego kartę kibica.
|
ciekawe czy kolega pytający zrozumiał o co chodzi w odpowiedzi bo ja nie
markowywislak
- ile masz przy sobie kk tyle biletów możesz kupić. Jeśli ktoś jest posiadaczem kk a nie masz jego kk - biletu nie kupisz.
- Jeśli ktos niema wyrobionej kk, nie musi jej mieć/wyrabiać na mecze LE, wystarczy że poda Ci pesel, ile pesli bedziesz miał - tyle możesz kupić biletów.