Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7676
Stary 08.02.2012, 14:36
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
wiem że temat wałkowany był ale pytanko: Moge kupić bilet koledze(posiada KK)?czy kolega musi być osobiście?
Misiek570 napisał(a):Wyświetl post
Możesz mu kupić ale musisz teoretycznie musisz mieć jego kartę kibica.
ciekawe czy kolega pytający zrozumiał o co chodzi w odpowiedzi bo ja nie

markowywislak

- ile masz przy sobie kk tyle biletów możesz kupić. Jeśli ktoś jest posiadaczem kk a nie masz jego kk - biletu nie kupisz.
- Jeśli ktos niema wyrobionej kk, nie musi jej mieć/wyrabiać na mecze LE, wystarczy że poda Ci pesel, ile pesli bedziesz miał - tyle możesz kupić biletów.
Odpowiedz cytując