Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3005
Stary 08.02.2012, 14:22
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Tylko z tego co piszą, w grę nie wchodzi żadne wsparcie finansowe.
Nie może być tak iż wchodzi sponsor do klubu i nie płaci. Może to być gotówka ale i mogą to też być rzeczy w naturze czyli np. wspomniane odzywki. Myślę ze na tym nie 'stracimy' skoro wchodzimy w taki 'układ'.
Odpowiedz cytując