kha1 napisał(a):

|
Tylko z tego co piszą, w grę nie wchodzi żadne wsparcie finansowe.
|
Nie może być tak iż wchodzi sponsor do klubu i nie płaci.

Może to być gotówka ale i mogą to też być rzeczy w naturze czyli np. wspomniane odzywki. Myślę ze na tym nie 'stracimy' skoro wchodzimy w taki 'układ'.